karty

Do pobrania

Zapraszamy do pobrania materiałów, które pomogą Wam budować Wasze relacje:

 

1. Karta Postanowień i Karta Zasad

Karty do wspólnego rodzinnego wypełniania w ramach grę budującą relacje rodzinne Prawdziwy Skarb (online tutaj, do zakupienia w wersji papierowej tutaj). Każda karta zawiera instrukcje wypełniania. Możecie oczywiście korzystać z nich również w oderwaniu do gry rodzinnej.

Karta Rodzinnych Postanowień jak sama nazwa wskazuje służy do zapisywania naszych rodzinnych postanowień, powziętych w czasie gry.
Pobierz: doc, pdf

Karta Zasad Rodzinnych służy natomiast do zapisywania zasad panujących w domu, część takich zasad na pewno funkcjonuje w Waszych domach, ale nie jest spisana, natomiast część ustalana jest w ramach gry.
Pobierz: doc, pdf

Obydwie karty po wypełnieniu możemy powiesić w naszym domu.

 

2. Kalendarz Budowania Dobrych Relacji

Kalendarz możecie pobrać tutaj.

 

 

Chcesz budować prawdziwe długofalowe relacje i uczyć tego innych?

Chcesz uczyć innych współpracy i dobrego życia z ludźmi?

Chcesz być dla innych prawdziwym autorytetem?

ZOBACZ PODRĘCZNIK

 

 

3. E-book 7 Kroków do Dobrych Relacji oraz Karty Wdzięczności

E-book 7 Kroków do Dobrych Relacji oraz Karty Wdzięczności, czyli małe karteczki z zwrotami pomagającymi nam okazywać wdzięczność możecie pobrać po zapisaniu się na darmowy kurs Jak Zbudować Dobre Relacje z Innymi.

 

4. Cztery e-booki z kursami o relacjach i całe mnóstwo materiałów

Cztery e-booki z kursami o relacjach (Dwa Proste Kroki do Prawdziwej Radości, 7 Kroków do Wspólnego Biznesu, Budowanie Relacji w Rodzinie, Budowanie Wspólnot Lokalnych) i całe mnóstwo materiałów możecie pobrać po wykupieniu naszego kursu Prawdziwe Relacje. Kurs nie jest drogi, a kupując go wspieracie naszą misję uczenia budowania dobrych relacji, ponieważ dzięki temu możemy docierać do większej liczby osób.

 

Drukuj

One thought to “Do pobrania”

  1. Rewelacyjne, pomocne informacje i materiały do wykorzystania zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej z uczniami, można je również wykorzystać w czasie spotkań, warsztatów z rodzicami. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *