karty

Do pobrania

Zapraszamy do pobrania materiałów, które pomogą Wam budować Wasze relacje:

 

1. Karta Postanowień i Karta Zasad

Karty do wspólnego rodzinnego wypełniania w ramach grę budującą relacje rodzinne Prawdziwy Skarb (online tutaj, do zakupienia w wersji papierowej tutaj). Każda karta zawiera instrukcje wypełniania. Możecie oczywiście korzystać z nich również w oderwaniu do gry rodzinnej.

Karta Rodzinnych Postanowień jak sama nazwa wskazuje służy do zapisywania naszych rodzinnych postanowień, powziętych w czasie gry.
Pobierz: doc, pdf

Karta Zasad Rodzinnych służy natomiast do zapisywania zasad panujących w domu, część takich zasad na pewno funkcjonuje w Waszych domach, ale nie jest spisana, natomiast część ustalana jest w ramach gry.
Pobierz: doc, pdf

Obydwie karty po wypełnieniu możemy powiesić w naszym domu.

 

2. Kalendarz Budowania Dobrych Relacji

Kalendarz możecie pobrać tutaj.

 

3. E-book 7 Kroków do Dobrych Relacji oraz Karty Wdzięczności

E-book 7 Kroków do Dobrych Relacji oraz Karty Wdzięczności, czyli małe karteczki z zwrotami pomagającymi nam okazywać wdzięczność możecie pobrać po zapisaniu się na darmowy kurs Jak Zbudować Dobre Relacje z Innymi.

 

4. Cztery e-booki z kursami o relacjach i całe mnóstwo materiałów

Cztery e-booki z kursami o relacjach (Dwa Proste Kroki do Prawdziwej Radości, 7 Kroków do Wspólnego Biznesu, Budowanie Relacji w Rodzinie, Budowanie Wspólnot Lokalnych) i całe mnóstwo materiałów możecie pobrać po wykupieniu naszego kursu Prawdziwe Relacje. Kurs nie jest drogi, a kupując go wspieracie naszą misję uczenia budowania dobrych relacji, ponieważ dzięki temu możemy docierać do większej liczby osób.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *