relacje-plaskie

Jak Budować Dobre Relacje

4.84 z 5 na podstawie ocen 160 klientów
(160 opinii uczestników)

Za darmo!

Zapisz się

Opis

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie pozwalającym lepiej budować relacje z osobami wokół Ciebie. Kurs Jak Budować Dobre Relacje został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które chcą budować dobre relacje w różnych wymiarach życia: w związku, w rodzinie, wśród przyjaciół, w biznesie, ale także w szerszej społeczności. Kurs składa się z materiałów kursowych, które możesz pobrać od razu po zapisie i 13 lekcji, które będą wysyłane do Ciebie co 2 dni.

 

Zapisz się

 

 

Każdy z nas ma takie pragnienie, żeby dobrze dogadywać się z osobami, których mamy wokół siebie, to znaczy tak mówić, żeby inni nas słuchali i rozumieli oraz tak słuchać, żeby samemu słyszeć i rozumieć. Każdy z nas chce budować z innymi dobre relacje, być rozumianym, docenianym i szanowanym. Dobre relacje z innymi są jednym z najważniejszych wymiarów zadowolenia z życia. Wszystkie nasze największe życiowe radości związane są z innymi ludźmi (radość bycia razem, wspólne imprezy, relacje, narodziny dzieci, itp.). Tak samo wszystkie nasze największe smutki związane są z innymi (opuszczenie, niezrozumienie, odrzucenie, itp.).

 

Ale niestety, bardzo często jest tak, że nikt nas nie nauczył jak budować takie dobre, szczere i prawdziwe relacje. Jeśli miałeś szczęście, to nauczyli Cię tego Twoi rodzice, dziadkowe lub najlepsi przyjaciele, ale jeśli nie miałeś takiego szczęścia, to ani szkoła, ani społeczeństwo prawdopodobnie Ciebie tego nie nauczyło.

 

Od ponad 10 lat pracuję w organizacji pozarządowej zajmującej się wychowaniem i edukacją. Dzięki swojej pracy mam kontakt z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami, z ludźmi biednymi i bogatymi, ludźmi wszystkich zawodów, żyjącymi samotnie (i tak wychowującym dzieci) jak i w wielkich rodzinach. I zauważam, że wszystkich łączy to samo: każdy jest szczęśliwy tylko wtedy kiedy ma naprawdę dobre relacje i kiedy maksymalnie żyje dla innych, nie dla siebie. I właśnie tym chcę się z Wami dzielić.

 

Dlatego postanowiłem tworzyć treści dotyczące tego tematu i dzielić się nimi z innymi. Tak powstał internetowy projekt edukacyjny Prawdziwy Skarb oraz dużo treści dotyczących właśnie życia z innymi i dla innych na moim blogu JakDzialacSkutecznie.pl. Również w podręczniku Jak Uczyć Skuteczności bardzo dużo miejsca poświęcam budowaniu kompetencji współpracy, bez której w długofalowej perspektywie nie można osiągać swoich zamierzeń.

 

W związku z tym zapraszam do wzięcia udziału w tym darmowym kursie, który jest podstawowym elementem projektu edukacyjnego Prawdziwy Skarb i dołączenia do społeczności osób, którym wysyłam ciekawe treści dotyczące pracy nad sobą, budowania prawdziwych pięknych relacji, osobistej skuteczności i zarabiania pieniędzy przez dawanie innym wartości (oczywiście w każdej chwili możesz się wypisać).

 

W czasie kursu zapoznam Cię również z innymi elementami projektu Prawdziwy Skarb: grą budującą relacje rodzinne online (lekcja 5.), Kompasem Talentów, pomagającym w diagnozowaniu kompetencji w zakresie funkcjonowania z innymi (lekcja 9.), a po ostatniej lekcji zaproszę Cię do jeszcze większego pogłębienia wiedzy i wsparcia naszej misji poprzez zakupienie rozbudowanego kursu Prawdziwe Relacje i Autentyczne Przywództwo (chociaż kurs możesz kupić już teraz i wtedy otrzymasz wszystkie lekcje kursu mailowego w jednym pdf). Na samym końcu prześlę Ci jeszcze kilka bonusowych niespodzianek. Oczywiście nie musisz nic kupować, żeby korzystać z wiedzy i materiałów dostępnych w ramach tego darmowego kursu i w każdej chwili możesz wypisać swój mail z naszej bazy.

 

Na kurs zapisało się już 6804 osób. Dołącz do nas i zmieniaj swoje relacje na lepsze!

 

Bezpłatne materiały kursowe

Materiały kursowe, które otrzymujesz od razu po zapisie:

– E-book Podstawy Prawdziwych Relacji – jest to pierwsza lekcja płatnego kursu Prawdziwe Relacje i Autentyczne Przywództwo zbierającego ogrom usystematyzowanej wiedzy o budowaniu prawdziwych relacji i bycia przywódcą, za którym inni chcą iść oraz opisującego 9 potężnych narzędzi budowania relacji. Ta bezpłatna lekcja, którą otrzymujesz mówi o wspólnocie MY, budowaniu podejścia wygrana – wygrana oraz opisuje 7 Kroków Do Dobrych Relacji

– E-book Duże Pieniądze i Piękne Relacje – gdzie opisuję jak radzić sobie z fałszywym dylematem, który podpowiada, że nie można mieć jednocześnie jednego i drugiego

– Rozbudowany Arkusz Pracy nad Sobą – pomagający zaplanować własny rozwój pozwalający na przygotowanie się do wejścia w poważny związek i pracę nad sobą poprawiającą jakość naszych najbliższych relacji

Karty Wdzięczności – dzięki którym w prosty sposób będziesz mógł okazywać zrozumienie, doceniać, motywować, inspirować i okazywać wdzięczność osobom wokół Ciebie

30% kupon rabatowy na kurs Prawdziwe Relacje i Autentyczne Przywództwo

 

Lekcje kursowe

Lekcje kursowe z możliwością zadawania pytań i komentowania, które wysyłane są do Ciebie co dwa dni, czyli lekcję pierwszą otrzymasz po 48 godzinach od zapisu:

Lekcja 1. Jak budować relacje oparte na wdzięczności

Lekcja 2. Jak radzić sobie z emocjami w relacjach. Przebaczenie

Lekcja 3. Jak rozwiązywać konflikty. Wszystkie strony wygrywają

Lekcja 4. Jak budować dobrą komunikację

Lekcja 5. 7 fundamentów relacji w rodzinie

Lekcja 6. Wychowanie szczęśliwego dziecka

Lekcja 7. Zarządzanie finansami a relacje

Lekcja 8. Rodzinny i przyjacielski biznes

Lekcja 9. Relacje i role w zespołach. Kompas Talentów

Lekcja 10. Motywowanie i inspirowanie siebie i innych

Lekcja 11. Po co i jak budować relacje sąsiedzkie

Lekcja 12. Relacje a zmiana społeczna

Lekcja 13. Budowanie związków opartych na synergii

14. Prośba o wsparcie naszej misji poprzez zakupienie kursu Prawdziwe Relacje i Autentyczne Przywództwo (kupując ten kurs wszystkie 13 powyższych lekcji otrzymujesz w jednym pliku pdf)

15. Bonusowe Niespodzianki

 

Kurs zbiera wiedzę o psychologicznym i społecznym funkcjonowaniu człowieka przełożoną na praktyczny język naszej codzienności.

 

Dzięki temu kursowi chcemy zainspirować Cię do podjęcia wspaniałej przygody jaką jest budowanie naprawdę dobrych, szczerych i trwałych relacji z ludźmi, których masz wokół siebie.

 

Podsumowując, zapisując się na kurs otrzymujesz:

– 4 bezpłatne materiały do pobrania: e-book Podstawy Prawdziwych Relacji, e-book Duże Pieniądze i Piękne Relacje, Arkusz Pracy nad Sobą, Karty Wdzięczności

– 13 bezpłatnych lekcji i bonusowe niespodzianki (wysyłane co dwa dni)

– jednorazową 30% zniżkę na zakup kursu Prawdziwe Relacje i Autentyczne Przywództwo

– dołączasz do liczącej 6804 osób społeczności Prawdziwego Skarbu, która otrzymuje informacje o nowych treściach na moim blogu JakDzialacSkutecznie.pl, materiałach do pobrania, inspirujących wydarzeniach, projektach i konkursach, które organizujemy (oczywiście w każdej chwili możesz się wypisać)

 

 

W celu zapisania się na kurs proszę o:

Polubienie profili:


oraz podanie swojego maila, na który będą wysyłane lekcje i informacje:

(nie wysyłamy spamu, tylko informacje o nowych treściach,
jeśli uznasz je za niewartościowe w każdej chwili możesz się wypisać)

Imię
Email
  Wyrażam zgodę na udział w kursie i otrzymywanie materiałów ze strony Prawdziwy Skarb (w każdej chwili możesz się wypisać)
Administratorem danych jest Stowarzyszenie Centrum Dobrego Wychowania, Motycz Leśny 51, 21-030 Motycz
KRS 0000239593, NIP: 7132902022, REGON: 060049650

 

 

michalJeśli masz jakieś pytania, jestem do Twojej dyspozycji

dr Michał Czakon

Koordynator projektu Prawdziwy Skarb

Twórca bloga JakDzialacSkutecznie.pl

Autor podręcznika Jak Uczyć Skuteczności

michalczakon@fsd.lublin.pl, tel. 513-056-931

 

Drukuj

160 opinii o Jak Budować Dobre Relacje

 1. 5 z 5

  :

  Rzeczowo i obrazowo, a bardzo to lubię!

 2. 5 z 5

  :

  Dobrze przemyślany i ciekawie opracowany kurs, naświetlający wiele aspektów z życia. Polecam.

 3. 5 z 5

  :

  Znajduję się tu dużo przydatnej wiedzy a dzięki ilistracjom łatwiej jest zapamiętywać

 4. 4 z 5

  :

  Kurs bardzo dobrze przygotowany merytorycznie i podany w sposób przejrzysty. Przesyłanie kolejnych lekcji co dwa dni pozwalało na spokojne zaznajomienie się z materiałem.

 5. 5 z 5

  :

  Kurs dla mnie byl bardzo ciekawy. Oceniam go na 5. Mam nadzieje, ze wiedza zdobyta podczas tychże zajęć przyda mi się w codziennej pracy oraz w życiu… Bardzo dziękuję!

 6. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawie przedstawiony materiał – wiedza merytoryczna, pomysłowe zadania

 7. 5 z 5

  :

  Stawiam najwyższą notę.
  Jestem zbudowana, że odżyłam czasów, że wreszcie ktoś myśli o uczniach i robi wszystko, żeby czuli się dobrze, a przez to chętnie się uczyli.
  Bardzo, bardzo dziękuję.
  Skorzystałam na razie ze wszystkich kursów, które mi najbardziej są przydatne.

 8. 5 z 5

  :

  Znalazłam wszystko czego szukałam. Ponieważ jestem osobą 65 letnią, przeżyłam wiele tym bardziej się cieszę, że idę we właściwym kierunku. Większość mojego życia została opisana. Przede wszystkim praca nad sobą jest najważniejszą pracą i trwa do końca życia. Nie można przestać, żeby nie być utrapieniem dla innych.

 9. 4 z 5

  :

  Kurs bardzo potrzebny, inspirujący, poruszający bardzo ważne tematy. Zasługuje na 5!

 10. 5 z 5

  :

  Krótko i w punkt

 11. 5 z 5

  :

  Bardzo dobry

 12. 5 z 5

  :

  Treści zawarte w kursie przyczynił się do podniesienia jakości prowadzonych przeze mnie zajęć dla dzieci i młodzieży.

 13. 5 z 5

  :

  praktyczne wskazówki w codziennych sytuacjach

 14. 5 z 5

  :

  Dobrze i wyczerpująco opracowany.

 15. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo mi się podobał. Wystawiam zasłużoną “6”.

 16. 5 z 5

  :

  Ukazuje prawdziwe ludzkie wartości i pokazuje ścieżki jak o nie wszystkie dbać 🙂

 17. 5 z 5

  :

  Bardzo dużo informacji o tym jak zbudować siebie, jak budować dobre relacje z innymi ludźmi. Dziękuję

 18. 5 z 5

  :

  Lekcje są bardzo pomocne i nie tylko wykształceni nauczyciele takie szkolenie powinni przejść,ale też każdy rodzic,który ma dziecko. Podobały mi się zajęcia i polecam każdemu bo warto.

 19. 5 z 5

  :

  Bardzo pomocny i konkretny kawał dobrej wiedzy. Nie lubię gdy sie tylko teoretyzuje, a tu dostałam także gotowy materiał. To bardzo cenne. Nie ukrywam, że parę rzeczy wykorzystałam do pracy z uczniami.

 20. 5 z 5

  :

  ocena 5.

 21. 5 z 5

  :

  Super kurs Dokaldnie to czego potrzebowałam

 22. 5 z 5

  :

  Tematyka ciekawa podzielona na tematy w postaci lekcji i przedstawienie zagadnień w prosty i zarazem bardzo ciekawy sposób. Polecam!

 23. 5 z 5

  :

  Cudowny kurs, wart o wiele więcej niż dziesiątki przeczytanych książek 😀 Wiedza podana w bardzo przystępny sposób, poparta prostymi i ciekawymi grafikami. Cieszę się, że tutaj trafiłam 🙂

 24. 4 z 5

  :

  Bardzo profesjonalny kurs.Dający wiele do myślenia. Dzięki temu kursowi dowiedziałam się że mogę coś spróbować zrobić dla siebie.Dziękuję

 25. 5 z 5

  :

  Materiały całego kursu są bardzo wartościowe ale przede wszystkim konkretne, merytoryczne, ciekawe ćwiczenia i przykłady. Nie ma tu mówiąc kolokwialnie “wodolejstwa”. Super . Gratuluję pomysłu.

 26. 5 z 5

  :

  Bardzo podobał mi się kurs Prawdziwy Skarb – budujemy relacje. Świetne materiały , fachowa wiedza, klarowny przekaz. Na skali 1-5 wystawiam kursowi ocenę 5.

 27. 5 z 5

  :

  Kurs oceniam na 5

 28. 5 z 5

  :

  Kurs rzetelnie przybliża schemat działania relacji interpersonalnych. Wiele można się z niego nauczyć. Polecam.

 29. 5 z 5

  :

  Kurs obejmuje zagadnienia z wielu ważnych sfer życia. Zawiera cenne informacje teoretyczne jak i praktyczne wskazówki. Treści podzielone zostały tematycznie, co ułatwia “oswajanie” poszczególnych zagadnień.

 30. 5 z 5

  :

  profesjonalnie i dobrze przygotowane materiały szkoleniowe, uporządkowana wiedza

 31. 5 z 5

  :

  Kurs zawiera podstawowe i bardzo uporządkowane wiadomości.
  Niektóre są bardzo oczywiste.

 32. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo ciekawy, dużo wiedzy do wykorzystania w życiu codziennym.

 33. 4 z 5

  :

  Kurs pozwolił mi popatrzeć na siebie z pewnym dystansem, zauważyć potrzeby innych ludzi, nabrać zaufania do samej siebie. Wysyłanie e-maili co dwa dni to dobry sposób realizacji, bo odczytuję treści w wygodnym dla siebie czasie. Wykorzystałam grę Rodzinny skarb, bardziej dbam o relacje z innymi ludźmi. Polecam kurs wszystkim, którzy chcą przyjrzeć się sobie i doskonalić posiadane już umiejętności.
  Dziękuję za możliwość podzielenia się wiedzą bardziej doświadczonych mentorów.

 34. 4 z 5

  :

  Fantastyczna treść – uświadamia to, co niby się wie, ale się o tym zapomina. Pomaga dostrzec dobro dookoła, pokazuje, że to od nas zależy, ile jest go wokół nas. Z braku czasu nie czytałam lekcji od razu, dopiero po otrzymaniu wszystkich usiadłam i przeczytałam kurs od deski do deski. Urzekło mnie to, że przekazywana wiedza jest świetnie uporządkowana, przejrzysta, że zawiera wskazówki dotyczące każdego aspektu życia. Przeszkadzały błędy językowe, zwłaszcza interpunkcyjne (notoryczny brak przecinków oddzielających części wypowiedzeń podrzędnie złożonych) i fleksyjne (“tą” zamiast “tę” – ta pierwsza forma jest dopuszczalna tylko w języku potocznym, mówionym). Błędy rozpraszają i zniechęcają do zakupu kursu.

 35. 4 z 5

  :

  Temat, który wymaga większego przemyślenia to np. przebaczenie.
  Mama przebacza dziecku i wyjaśnia jak należy zachować się w trudnej sytuacji, gdyby powtórzył się problem drugi raz.
  W trudniejszych sprawach np. karnych, gdy ukarany nie zrozumie swojego błędu i nie chce przeprosić ofiary, to nie można przebaczyć, bo winny złoży apelację. Przebaczenie może utwierdzać winnego w błędzie. Bardzo często ludzie nie rozumieją problemu, nie mają doświadczenia i wymagają czasu aby przeżyć i doświadczyć więcej. Dlaczego ukarany, bywa karany po raz drugi czy trzeci za podobne czyny?
  Rodzina uczy życia dla innych. Rodzice powinni nauczyć również, że dziecko nie powinno być naiwne, łatwowierne i powinno radzić sobie w trudnych sprawach, bo będzie nieszczęśliwe.
  Należy mówić nie tylko “tak” ale bardzo często “nie” lub mam prawo zastanowić się. Dziecko powinno ustalać wiele spraw z rodzicami.
  Pracowałam w szkole dla dorosłych i wiem, że do każdego należy podchodzić indywidualnie. Każdemu należy dać szansę pomocy. Nawet dzieci z najtrudniejszych rodzin mogą czytać książki i szukać prawidłowych rozwiązań. Prawdziwy skarb jest w człowieku pracowitym, który najwięcej zawdzięcza sobie. Musimy wymagać od siebie nawet wtedy gdy inni nie wymagają.
  Lekarz głównie leczy chorych. Owszem bardzo ważna jest profilaktyka, zapobieganie i szczepienia, ale co ludzie powiedzą gdy lekarz powie, że on chce leczyć tylko zdrowych?
  Kurs jest bardzo uporządkowany, przygotowany dla zdrowych rodzin. Ludzie uczą się na błędach, ale dlaczego mamy być mądrzy po szkodzie?

 36. 5 z 5

  :

  5

 37. 4 z 5

  :

  Trudno jest przekazać wiadomości „ na sucho”. Uważam,że kurs był jak na te warunki dobry! Dla mnie potrzeba więcej filmików, przykładów z życia.
  Dziękuję bardzo:-)

 38. 5 z 5

  :

  Wszystko było wartościowe.

 39. 5 z 5

  :

  Wyjaśnił mi wiele rzeczy w języku polskim. To materiał który warto mieć po ręką,aby sobie przypominać. Dzięki.

 40. 5 z 5

  :

  Kurs w prosty i przystępny sposób przypomina o fundamentalnych zasadach budowania dobrych relacji z ludźmi. Podobało mi się to, że do każdej lekcji dołączone były ćwiczenia.

 41. 5 z 5

  :

  Kurs był wspaniały. Nie spodziewałam się, że obejmie aż tyle ważnych w relacjach i codziennym życiu zagadnień. Dużo szczegółów, ciekawych pomysłów, “kart pracy”.Dużo skorzystałam i jestem za tę wiedzę bardzo wdzięczna.Dziękuję:-)

 42. 5 z 5

  :

  Kurs był bardzo interesujący i przedstawiony w przystępny sposób. Oceniam go na 5 🙂

 43. 5 z 5

  :

  Jasny przekaz, same przydatne wiadomości, bez tzw lania wody!!! Skorzystałam od Państwa chyba juz z 8 kursów i czuję, że w takiej formie przekazywana wiedza łatwo wplata się do codziennych nawyków – a czekanie na kolejne lekcje wpływa pozytywnie na utrwalanie kursu – bo czeka się na następny raz i powtarza się to co juz się dowiedziałam!!!

 44. 5 z 5

  :

  Jestem zadowolona z kursu. Każda część dodawała mi informacji a nawet gdy już miałam jakieś wiadomości, to stawały się one bardziej uporządkowane i jasne. Dziękuję bardzo

 45. 5 z 5

  :

  Ciekawe materiały, sposób przekazania inspiruje do poruszania zagadnień tak bliskich dla młodzieży i tak ważnych w obecnych czasach. Jestem pewna, że materiały pomogą adresatom dostrzec, jak ważne są relacje i ile im trzeba poświęcić na ich budowanie swej gotowości i pracy. Zagadnienia według mnie powinny być poruszane w szkołach na różnych zajęciach, nie tylko wychowawczych /terapeutycznych itp./ Większą wagę powinno się poświęcać na budowanie relacji z drugim człowiekiem, nie na zasadzie rywalizacji, ale na zasadzie wartości, które wydają się być zapomniane, a które były ujęte /współpraca i inne/. Konieczne też by było wprowadzenie zajęć -obowiązkowo- dotyczących emocji, ich poznawania, nazywania, wyrażania. Żyłoby się nam wszystkim lepiej:)

 46. 5 z 5

  :

  Strategie osiągania życiowych celów ukazywane są małymi kroczkami, stąd możliwymi do osiągnięcia. Zaletą kursu jest jasność treści i komunikatywność.

 47. 5 z 5

  :

  Kurs przybliżył mi możliwość uzupełnienia wiedzy.

 48. 4 z 5

  :

  Bardzo dobry, część materiałów bardzo przydatna do pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole.

 49. 5 z 5

  :

  Bardzo dobrze przygotowany kurs

 50. 5 z 5

  :

  Ciekawe informacje o synergii w związku nie słyszałam i o zasadzie wygrana= wygrana w konflikcie też nie.

 51. 5 z 5

  :

  Dowiedziałem się paru potrzebnych rzeczy, co pozwoliło uporządkować wiedzę na temat relacji – jednej z najważniejszych kwestii w naszym życiu.

 52. 5 z 5

  :

  Najważniejsze informacje dotyczące budowania relacji w każdym obszarze życia człowieka przekazane w skondensowany sposób, przemawiający do czytelnika.

 53. 5 z 5

  :

  Chciałaby bardzo podziękować za możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu ,,Prawdziwy skarb – budujemy relacje”. Wszystkie lekcje wydrukowałam i na pewno uwzględnię je w rocznym planie wychowawczym mojej klasy. Poruszyliście państwo jakże ważne w obecnych czasach zagadnienia jak: wdzięczność, przebaczenie, pozytywne relacje i dobra komunikacja w środowisku szkolnym i rodzinnym oraz nowe pojęcie synergia. Jeszcze raz z całego serca dziękuję za Waszą pracę. Danuta Jurkowska

 54. 4 z 5

  :

  Napisane krótko i na temat. Nie zawsze umiałam to zastosować w rzeczywistości. Ale dziękuję za te lekcje, też dały mi do myślenia.

 55. 5 z 5

  :

  Wspaniałe materiały do pracy nad sobą i swoimi podopiecznymi. Ciekawie napisane,, jasno, zrozumiale. Na każdą lekcję czekałem …

 56. 5 z 5

  :

  Materiał bardzo ciekawy, wiedza do zastosowania również w życiu osobistym. Tematy ciekawe i wciągające. Materiał zwięzły, ale bardzo konkretny.

 57. 5 z 5

  :

  Kurs jest czytelny i zawiera ważne kwestie dotyczące poruszanego zagadnienia.

 58. 5 z 5

  :

  Kurs zawiera istotne informacje dotyczące relacji. Pozwala jednocześnie dostrzegać rolę budowania relacji w każdym środowisku, w którym jesteśmy.

 59. 5 z 5

  :

  ciekawe , inspirujące materiały

 60. 5 z 5

  :

  W sposób prosty, a jednocześnie ciekawy omówione zostały relacje międzyludzkie. Rewelacyjna gra rodzinna.

 61. 5 z 5

  :

  Sporo informacji , jasny przekaz

 62. 5 z 5

  :

  Merytorycznie przygotowane materiały i super gra dla całej rodziny.

 63. 5 z 5

  :

  Kompedium ciekawej wiedzy.

 64. 5 z 5

  :

  Super, super

 65. 5 z 5

  :

  omawiane problemy przydały mi się w życiu

 66. 5 z 5

  :

  Kurs pozwolił mi na spokojną analizę budowania relacji. Przede wszystkim moich z innymi, ale również patrzeć inaczej na relacje innych i jak mówić o relacjach.

 67. 5 z 5

  :

  Świetna konstrukcja kursu, przystępność i przydatność treści – SUPER. Dziękuję za możliwość skorzystania z kolejnych lekcji kursu. Pozdrawiam – Dorota

 68. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawe opracowanie tematów, dla mnie to uporządkowanie doświadczenia (nie zawsze radosnego).
  Temat, opracowanie i sposób przekazu inspiruje do działania… [dzielenia się z innymi]

 69. 5 z 5

  :

  super przydatne na co dzień

 70. 5 z 5

  :

  Kurs jest bardzo przystępnie podawany, poparty właściwymi przykładami i klarowny w treści. Jest dokładnie taki, jaki powinien być kurs, który ma czegoś nowego nauczyć, nie zawiera też elementów niepotrzebnych, które mogłyby zakłócić właściwy tok myślenia czyli zgodny z głównym celem kursu.

 71. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo przydatny, wiele informacji przedstawionych w przystępny sposób.

 72. 5 z 5

  :

  Kurs piękny i potrzebny. Tylko tyle i aż tyle. Szcególnie podobało mi się zagadnienie budowania wspólnoty sąsiedzkiej, bo jest to coś nad czym od dawna chcę popracować w moim otoczeniu.

 73. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo wszechstronny. Zakres tematyczny podany w bardzo przystępny sposób, możliwość zapoznania się z tematami w dowolnym miejscu i dowolnym czasie.

 74. 5 z 5

  :

  Informacje ciekawe,dowiedziałam się sporo nowych dla mnie ważnych wiadomości,które na długo pozostaną w pamięci. Polecam

 75. 5 z 5

  :

  Kurs na piątkę. Dużo ciekawych informacji.

 76. 5 z 5

  :

  Kurs jest konkretny, ciekawy

 77. 5 z 5

  :

  Same konkrety, super kurs.

 78. 5 z 5

  :

  Wiedza w pigułce najważniejsze tematy, pozwalające na zrozumieniu wielu spraw w odniesieniu do siebie i pracy.Polecam

 79. 5 z 5

  :

  Ciekawe i konkretne podejście do tematu. Dobrze przygotowany.

 80. 5 z 5

  :

  Materiały są opracowane w sposób zrozumiały, treść zwięzła ale bardzo przydatna w pracy z dziećmi, młodzieżą a nawet z dorosłymi.

 81. 5 z 5

  :

  Bardzo przystepnie napisane, wiele pomyslow angazujacych dzieci do wspolpracy. Bardzo przydatne. Życze sobie i innym zastosowania w praktyce tych wiadomomosci.

 82. 5 z 5

  :

  Chciałabym, żeby ten kurs dotarł do wielu ludzi, bo pozwala na szersze spojrzenie w danych kwestiach. Można samemu zweryfikować swoje zadanie i zobaczyć, że nie tylko inni popełniają błędy, my także. Ważne jest by móc i chcieć je naprawić 🙂

 83. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawa propozycja, interesujące gry, metody które można wykorzystać w pracy z dziećmi.

 84. 5 z 5

  :

  bardzo dobrze przygotowany kurs wiele sie nauczylem z niego same pozytywne opinie mam na jego temat.

 85. 4 z 5

  :

  Mała ilość ćwiczeń, ale bardzo ciekawe

 86. 4 z 5

  :

  Kurs zawiera cenne informacje, ktore mozna wykorzystac do wspolpracy z innymi na kazdym szczeblu.

 87. 5 z 5

  :

  Kurs jest bardzo dobrze przygotowany. Wszystkie opisy są jasne i zrozumiałe.

 88. 5 z 5

  :

  Kurs interesujący. Informacje zawarte w lekcjach można śmiało wykorzystywać w życiu codziennym.

 89. 5 z 5

  :

  Wiedza przekazana w sposob jasny, przejrzysty, bez zbędnej otoczki. Kurs bardzo pomocny, podobał mi się.

 90. 5 z 5

  :

  Ciekawe, motywujące spostrzeżenia, porady i odniesienia do rzeczywistych sytuacji.

 91. 5 z 5

  :

  Daje do myślenia, wycisz i o niektórych rzeczach już słyszałam. Dziękuję.

 92. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo pozytywny, motywujący do działania, do przemyśleń. Napisany przystępnym językiem.

 93. 5 z 5

  :

  Uważam, że kurs zawiera wszystkie niezbędne i ciekawe informacje.

 94. 5 z 5

  :

  Kurs spełnił moje oczekiwania. Jest to wiedza w pigułce, daje podstawy i równocześnie pobudza do poszukiwania i pogłębiania wiedzy w tym zakresie przez samego siebie, co dla mnie jest bardzo istotne. Super, że mogłam doświadczać pewnych opisywanych teorii na sobie i swoich współpracownikach oraz na członkach mojej rodziny, dzięki zaproponowanym ćwiczeniom. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wziąć w nim udział i naprawdę gorąco wszystkim polecam.

 95. 5 z 5

  :

  Ten kurs w prosty sposób, a jednocześnie przy pomocy konkretnych sposobów – narzędzi pozwala przypomnieć sobie to, co jest najważniejsze w relacjach z innymi i to zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym – to komunikacja. Jestem zachwycona zebraniem tego, co w komunikacji najważniejsze w tak krótkim kursie. Poza tym kurs dawał mi możliwość przejścia przez poszczególne lekcje jak podczas coachingu. Za pomocą zadań na końcu każdej lekcji, miałam możliwość sprawdzenia poszczególnych "rad" w praktyce. To było super.

 96. 5 z 5

  :

  piękne i bardzo trafne przykłady do danego tematu

 97. 5 z 5

  :

  Przekaz jasny, zrozumiały, ciekawe przykłady i spostrzeżenia.

 98. 5 z 5

  :

  Jestem zachwycona sposobem przekazania tak wartościowych treści.

 99. 5 z 5

  :

  Dużo przydatnych informacji. Zbudowanie dobrych relacji to ciężka praca ale jak wie się jak to zrobić jest zdecydowanie łatwiej.

 100. 5 z 5

  :

  Przekazuje bardzo cenne informacje i rozwiązania.

 101. 4 z 5

  :

  Ogólnie dużo dobrych informacji.

 102. 4 z 5

  :

  Kurs bardzo przydatny. Uświadamia zasady dobrej komunikacji z innymi w sposób klarowny dla odbiorcy. Sprawia, że kursant patrzy na swoje dotychczasowe relacje z innymi z drugiej perspektywy.

 103. 4 z 5

  :

  Jest to ocena naprawę wysoka.

 104. 5 z 5

  :

  Świetnie skondensowana wiedza. Atrakcyjne grafiki pomagające lepiej zrozumieć i zapamiętać istotne dla mnie informacje. Dziękuję i czekam na więcej. Pozdrawiam serdecznie.

 105. 5 z 5

  :

  Bardzo podobaly mi sie tematy wszystkich lekcji oraz prosty, przystepny jezyk jakim sa napisane. Dodatkowo, graficzne przedstawienie niektorych aspektow pozwala na lepsze zapamietanie.
  Najbardziej podobaly mi soe jednak zadania do wykonania, poniewqz zmuszaly do refleksji.

 106. 5 z 5

  :

  Jasno prosto i na temat

 107. 4 z 5

  :

  Przyznam szczerze, że bardzo spodobał mi się kurs, który rozświetla osobom pozbawionych umiejętności społecznych ścieżkę otaczającego świata. Dla mojego męża okazało się bardzo znaczącym krokiem do przodu, ponieważ ja nie byłam w stanie sama wyjaśnićmu pewnych zażyłości.

 108. 4 z 5

  :

  Treści były podane w ciekawy i przystępny sposób, dużo treści merytorycznej.

 109. 5 z 5

  :

  Ciekawe materiały dotyczące dobrych relacji w pracy i życiu prywatnym

 110. 4 z 5

  :

  Bardzo mi się podobało. Treściwe materiały i można je doskonale wykorzystać w pracy z dziećmi.

 111. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo ciekawy, wiele uswiadamiajacy

 112. 5 z 5

  :

  Kurs uświadomił mi, że na wieloma sprawami dawno się nie zastanawiałam. Warto sobie przypomnieć, co jest ważne.

 113. 5 z 5

  :

  Kursy i dostępne na Państwa stronie materiały zawsze polecam znajomym z branży ze względu na profesjonalizm w podejściu do tematu, oryginalny sposób przekazu i ciekawe pomysły.

 114. 5 z 5

  :

  Kurs ten dotykał wielu różnych obszarów życia- bardzo ważnych. Każda lekcja była garścią nie tylko teoretycznych ale praktycznych informacji i ćwiczeń do wykorzystania.

 115. 4 z 5

  :

  Konkretne informacje i narzędzia do wykorzystania ,choć nie we wszystkich jednostkach . Muszę jeszcze raz wszystko przeanalizować,ale z niektórymi elementami spotkałam się po raz pierwszy .
  Podobało mi się,
   

 116. 5 z 5

  :

  Bardzo przydatny

 117. 5 z 5

  :

  Bo polecę.

 118. 5 z 5

  :

  Artykuly przejrzyste trafiaja w punkt.

 119. 5 z 5

  :

  uważam że każdy powinien przejść taki kurs żeby nam się lepiej żyło

 120. 5 z 5

  :

  Juz poleciłam 🙂
  Przydatny w zyciu

 121. 5 z 5

  :

  Kurs jest napisany prostym, przystępnym językiem i zwiera wiele ciekawych treści. Bardzo przydatny w pracy zawodowej i w relacjach rodzinnych.

 122. 4 z 5

  :

  Kurs był bardzo interesujący 🙂

 123. 5 z 5

  :

  Kurs jest bardzo ciekawy.

 124. 5 z 5

  :

  Fajny kurs, z którego powinni skorzystać Ci, co pracują z innymi bez względu na wiek, tj czy to z dziećmi, młodzieżą czy nawet z dorosłymi.

 125. 5 z 5

  :

  Już poleciłam, uważając ,że to cenne lekcje o budowaniu relacji.

 126. 5 z 5

  :

  Bardzo interesujące treści, czytelna forma przekazu.

 127. 4 z 5

  :

  Kurs ma bardzo wygodną formę, co jest jego zdecydowanym plusem. Dla osób zabieganych, które nie mają czasu jeździć do ośrodków jest to idealne rozwiązanie

 128. 5 z 5

  :

  Bardzo dziękuję za przesłanie informacji i materiałów dotyczących szkolenia bardzo mi się przyda w pracy z dziecmi
   

 129. 5 z 5

  :

  Bardzo interesujacy i pomocny w pracy i w zyciu.

 130. 5 z 5

  :

  Kurs pozwala na poszerzenie wiedzy w temacie relacji z innymi.

 131. 5 z 5

  :

  Ciekawy temat, przystępna forma, treści do wykorzystania w szkole i życiu osobistym.

 132. 5 z 5

  :

  Jestem Liderem Wewnątrzszkolnego Doskonalenia Nauczycieli w naszej szkole. Nowości, przekazuję nauczycielom na bieżąco. Z tych, z których korzystam i jestem zadowolona, polecam osobiście. Pozdrawiam

 133. 5 z 5

  :

  Bardzo przystępna forma kursu.

 134. 5 z 5

  :

  Treści przedstawione w bardzo przejrzysty, prosty sposób, jednocześnie ujęcie bardzo profesjonalne. Już czytając tręści kursowe robi się lżej na sercu, dają dużą motywację do wprowadzenia w życie.

 135. 5 z 5

  :

  Przydatne pomysły, ciekawe zagadnienie, inspirujące do przemyśleń i wprowadzenia konkretnych działań w życie.

 136. 4 z 5

  :

  Interesująca zawartość

 137. 5 z 5

  :

  Ciekawie wiadomości.już polecilam kurs kiku znajomym.

 138. 5 z 5

  :

  Informacje przekazywane na kursie są interesujace oraz bardzo pmocne w codziennej pracy.

 139. 5 z 5

  :

  Przydatny kurs, ciekawe tematy, super pomysł z pracą domową. Jeżeli ktoś szczerze chce skorzystać, to na pewno zobaczy owoce swojej pracy. Dziękuję za wszystko;)

 140. 4 z 5

  :

  Bardzo ciekawy i dobrze przygotowany kurs. Dużo ciekawych materiałów 🙂
   

 141. 5 z 5

  :

  Kurs jest świetny! Niektóre lekcje wykorzystam na lekcjach wychowawczych z dziećmi. Dziękuję.

 142. 4 z 5

  :

  Lekcje kursu były spójne i konkretne. Cenne były proponowane ćwiczenia. Odniosłam wrażenie, że dalsze lekcje np. Relacje z sąsiedztwie powtarzały poprzednie treści lub przedstawiały jedynie proponowane rozwiązania, przykłady.

 143. 5 z 5

  :

  kure wydał mi sie bbb pomocny. Zamierzamy go z męzem realizować, każdy kolejny krok przez 1 miesiac

 144. 4 z 5

  :

  wartościowy

 145. 5 z 5

  :

  Bardzo wartościowy kurs dotykający kluczowych aspektów
  społecznego, efektywnego funkcjonowania.

 146. 4 z 5

  :

  fachowo przygotowany kurs i wiele przydatnych informacji, sporo
  materiału do refleksji nauczyiela

 147. 5 z 5

  :

  Juz polecilam lekture tych tresci bliskim i przyjaciolom bo warto pewne rzeczy dobie uswiadomic, o niektorych dobie przypomniec

 148. 5 z 5

  :

  Przejrzystość treści, konkrety oraz ćwiczenia do wykonania.

 149. 5 z 5

  :

  Dziękuję za możłiwość ukończena kursu, który pomaga w codziennej pracy i kontaktach z ludźmi.

 150. 5 z 5

  :

  Wszystkie treści zawarte w kursie są bardzo ciekawe, inspirujące i godne uwagi. Na ogół nie zastanawiamy się nad naszymi relacjami, zachowaniem, współpracą z innymi, stosunkiem do drugiego człowieka. Te artykuły ujmują całość naszego życia w społeczeństwie, powodują refleksję i zastanowienie i stanowią kompendium usystematyzowanej wiedzy. Dziękuję. 

 151. 5 z 5

  :

  Dobre przygotowanie merytoryczne. Kurs zawiera sporo konkretnych informacji, ale przekazywanych są one w przystępnej formie

  "Dawkowanie"wiedzy, jej usystematyzowanie tematyczne sprzyja przyswajaniu wiedzy i daje czas na refleksję nad prezentowanym danego dnia zagadnieniem

 152. 5 z 5

  :

  Już poleciłam ten kurs mojej przyjaciółce, ponieważ wiem, że wiedza, którą na nim zdobędzie, przyda jej się w pracy.

 153. 5 z 5

  :

  Kurs, który pomaga uświadomić sobie jak ważna jest relacja z drugim człowiekiem i jak należy ją budować. Dziękuję !!!

 154. 5 z 5

  :

  Z racji zajmowanego stanowisko, tj. mentora lidera w Służbie Więziennej organizuje szkolenia dla mentorów podstawowych jednostek organizacyjnych Służby Więziennej. W mentoringu jedną z podstawowych zasad są relacje z innymi (mentorowanymi). Zdobytą wiedzę przekażę kaskadowo na szkoleniach i polecę innym mentorą korzystanie i rozwijanie swoich umiejętności właśnie przy pomocy Państwa platformy i odbywających się tam kursach. Z czystym sumieniem mogę polecić
  Państwa kursy.

 155. 5 z 5

  :

  Rewelacyjny kurs, proste i wydaje się, że oczywiste stwierdzenia nabierają szczególnej wartości. Liczy się kontekst 😉 Bardzo polecam każdemu, kto boryka się w swoim codziennym życiu, zarówno prywatnym jak i służbowym, z trudnościami w relacjach z innymi ludźmi. 

 156. 5 z 5

  :

  Dziękuję za możliwość korzystania z kursu,  to chwila żeby w biegu życia zastanowić się nad sobą 🙂 i  dzięki temu mieć lepszy kontakt z innymi 🙂 

 157. 5 z 5

  :

  Pragnę ta drogą podziękować za bardzo cenne pomysły i inicjatywy, które bardzo wspomagają moja pracę. Szczególnie chce podziękować za karty wdzięczności. Wykorzystałam je w ten sposób, ze wydrukowałam dla moich uczniów wszystkie – dla każdego i co dwa dni dajemy sobie nawzajem karteczki (które sobie kolekcjonujemy w osobnych kopertach:). Próbuję zachęcać by mówili dlaczego taka dają a nie inną. Pracuję w szkole specjalnej i umiejętność wyrażania takich słów jest bardzo trudna dla nich. Teraz jednak widzę (po 2 miesiącach) że przychodzi im to z coraz
  większą łatwością. Widać też jak zmieniają się relacje na korzyść. Oczywiście piszą tez swoje.

  Pozdrawiam serdecznie cały zespół dziękując za promowanie tak ważnych wartości.

 158. 5 z 5

  :

  Bardzo fajnie poprowadzony kurs, merytorycznie.

 159. 5 z 5

  :

  Bardzo dobrze przeprowadzony kurs.

 160. 5 z 5

  :

  Bardzo fajnie przeprowadzony kurs, merytorycznie. Doskonale podane treści

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *