O nas

Prawdziwy Skarb – to projekt edukacyjny realizowany przez pracowników i wolontariuszy Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Fundacja od 1990 roku realizuje misję dobrego wychowania dzieci i młodzieży.

W celu wspierania misji Fundacji w roku 2005 założyliśmy Stowarzyszenie Wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, którego zadaniem jest wspieranie misji dobrego wychowania realizowanej przez Fundację.

Informacje o naszym zespole znajdziesz tutaj.

 

Naszą misją jest inspirowanie do maksymalnego wykorzystywania swoich darów dla ludzi, z którymi się żyje.

 

Nasze cele

1. Uczenie umiejętności budowania dobrych relacji w różnych kontekstach naszego życia: w związkach, w rodzinie, w szkole i pracy, w zarządzaniu pieniędzmi i w biznesie, w relacjach w społeczności lokalnej, narodowej i cywilizacyjnej.

2. Uczenie umiejętności odkrywania swoich talentów i dzielenia się nimi z innymi.

3. Uczenie umiejętności dobrego wychowywania dzieci na szczęśliwych ludzi.

4. Uczenie i inspirowanie do mądrej pracy nad sobą.

 

Dlaczego robimy to co robimy?

Chcemy dzielić się z Wam naszą wiedzą. Od 1990 roku nasza organizacja pracuje z ludźmi: pracujemy z dziećmi i młodzieżą, ale też dorosłymi i seniorami, mamy kontakt z ludźmi prostymi i niewykształconymi oraz z profesorami i geniuszami, spotykamy się z ludźmi biednymi i bogatymi, mamy kontakt z ludźmi wszystkich zawodów, pomagamy ludziom żyjącym samotnie (i tak wychowującym dzieci) jak i rodzinom wielodzietnym i zauważamy, że wszystkich łączy to samo: każdy jest szczęśliwy tylko wtedy, kiedy maksymalnie żyje dla innych, nie dla siebie. I właśnie tym chcemy się z Wami dzielić i Was tego uczyć.

 

Jak to robimy?

– Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy darmowy kurs Jak Zbudować Dobre Relacje z Innymi. Zapisując się na kurs od razu otrzymujecie bezpłatnego e-booka 7 Kroków Do Dobrych Relacji z Innymi, a następnie, co dwa dni od zapisu, aż 13 wyjątkowych lekcji uczących budowania dobrych relacji w różnych sferach życia prosto na maila. Każda lekcja zawiera część teoretyczną i zadanie do wykonania. Kurs jest całkowicie darmowy. Zapisz się tutaj.

– Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy kurs zbierający ogrom wiedzy o budowaniu Prawdziwych Relacji, o tym jak być lubianym i szanowanym, jak dogadywać się z innymi, jak być autorytetem i inspiracją, jak budować naprawdę trwałe relacje. Kupując ten kurs wspieracie naszą misję, a poza tym otrzymujecie aż 4 e-booki z kursami dotyczące budowania dobrych relacji w różnych aspektach życia. Zobacz i kup

– Opracowaliśmy grę budującą relacje rodzinne Prawdziwy Skarb, w którą możecie zagrać online tutaj

– Przygotowaliśmy Kompas Talentów, dzięki któremu możecie rozpoznać Wasze talenty w relacjach z innymi i lepiej się nimi dzielić

ale ciągle przychodzą nam do głowy nowe pomysły, dlatego jeśli chcecie być na bieżąco zapiszcie się na nasz darmowy kurs i będziecie otrzymywać od nas newsletter z nowościami

 

 

 

 

Dlaczego nasz projekt nazywa się Prawdziwy Skarb?

 

Dlaczego nasz projekt nazywa się Prawdziwy Skarb

więcej memów z śmiesznymi dialogami naszej rodzinki znajdziecie na Facebooku -> tutaj

 

Więcej o Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo

Więcej informacji o działalności naszej organizacji możesz znaleźć na naszej stronie internetowej, na stronie naszego ośrodka edukacyjnego Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym lub na profilu Fundacji na portalu Facebook.

 

Kontakt

michalKoordynator projektu Prawdziwy Skarb

dr Michał Czakon

michalczakon@fsd.lublin.pl, tel. 513-056-931

 

Jeśli macie jakieś pytania i uwagi możecie skontaktować się z nami za pomocą poniższego formularza lub po prostu pisząc do nas maila: kontakt(at)prawdziwyskarb.pl

Imię

Email

O co chcesz zapytać?